Kadra Pedagogiczna i Pracownicy

Proboszcz Parafii – Organu Prowadzącego: ks. dr Stanisław Kamiński – katecheza przedszkolna
kancelaria@parafia.naniwie.pl

Dyrektor Przedszkola: s. mgr Halina Błaszkowicz
biuro@przedszkole.naniwie.pl

Nauczyciele:

  • mgr Ewa Kowalewska
    ewa.kowalewska@przedszkole.naniwie.pl
  • mgr Danuta Latusek
    danuta.latusek@przedszkole.naniwie.pl
  • mgr Paulina Machowska
    paulina.machowska@przedszkole.naniwie.pl
  • mgr Katarzyna Rzepka
    katarzyna.rzepka@przedszkole.naniwie.pl
  • s. mgr Klarentyna Urszula Ząbczyk
    urszula.zabczyk@przedszkole.naniwie.pl

Pomoc nauczyciela:

  • Anna Baran
    anna.baran@przedszkole.naniwie.pl
  • Justyna Biały
    justyna.bialy@przedszkole.naniwie.pl
  • Teresa Cioch
    teresa.cioch@przedszkole.naniwie.pl
  • Grażyna Kłeczek
    grazyna.kleczek@przedszkole.naniwie.pl
  • Ewelina Majcher – Gogalińska
    ewelina.majcher-gogalinska@przedszkole.naniwie.pl
  • Aneta Milanowska
    aneta.milanowska@przedszkole.naniwie.pl
  • s. Michalina Daniela Sichova
    daniela.sichova@przedszkole.naniwie.pl

Pracownicy obsługi:

  • Joanna Lachcik – szefowa kuchni
  • Jadwiga Grzywacz – pomoc kuchenna
  • Katarzyna Ulma – pracownik zaplecza gospodarczego