Ważne ogłoszenia dla rodziców

KOCHANI RODZICE bardzo serdecznie prosimy o zgłoszenie dzieci, które planujecie przyprowadzić do przedszkola w dniu 31.10.2022 r. (poniedziałek przed uroczystością Wszystkich Świętych) Tabelka zgłoszeniowa jest na tablicy w szatni. Zgłoszenie dzieci ułatwi pracę w kuchni i przy organizacji opieki dla Waszych Dzieci.

Na 01.11.2022r. życzymy Wam Kochani Rodzice, Dzieciom, by Święci wypraszali pełnię łask u Boga do pełnienia zadań w pielgrzymce do wiecznego świętowania z Ojcem Niebieskim.

ℹ️ DZIECI ZAPRASZAMY na Bal „Wszystkich Świętych” w przedszkolu który odbędzie się dnia 28.10. PIĄTEK po śniadaniu. Zachęcamy dzieci do przebrania się za wybranego błogosławionego lub świętego, a Was Kochani Rodzice prosimy o pomoc w przygotowaniu stroju…, (miło będzie, gdy starsze dzieci powiedzą kilka zdań o swoim świętym). Wszystkim dzieciom życzymy miłej zabawy i ubogacenia serca. Z góry dziękujemy za współpracę. Szczęść Boże!